Rozwój

Na podstawie oceny wartości złoża Zatoka Koszalińska II pole złożowe I,II,III,IV,X,XIII,XIV,XVI,XVII przegotowanej w kwietniu 2022 roku przez pracowników Państwowego Instytutu GeologicznegoPaństwowego Instytutu Badawczego postanowiliśmy:

Projekty robót geologicznych dla rozpoznania złoża C1, dzięki czemu znacznego powiększenia zasobów

Udokumentowanie złoża w wyższej kategorii C1 zmieni jego granice. Pola złożowe będą miały wówczas większą powierzchnie i większą miąższość warstwy złożowej

Projekt zagospodarowania złoża jako dodatek do istniejącego projektu

Ponadto wskazano, że w obrębie obszaru górniczego Zatoka Koszalińska IIC istnieją przesłanki dla znacznego zwiększenia powierzchni pół złożowych I i II. Pola te najprawdopodobniej mogą zostać powiększone ok. 3 – 4 krotnie.

Partnerzy

GEO Ingenieurservice

Partner odpowiedzialny za kontrole oraz przeprowadzanie badań hydrograficznych i geofizycznych na złożu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz specjalistycznej flocie statków badawczych wyposażonych w najnowszy sprzęt pomiarowy zapewniamy najwyższej jakości badania hydrograficzne i geofizyczne 24/7.

czytaj więcej

DEME

DEME jest światowym liderem w wysoko wyspecjalizowanych dziedzinach pogłębiania, rozwiązań dla rynku energii morskiej, prac inframorskich i środowiskowych.

czytaj więcej

l-TEAM

Firma wykonuje specjalistyczne usługi saperskie, kompleksowo oczyszczając z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych zarówno tereny lądowe jak i akweny wodne.

czytaj więcej

BALTIC DIVER GERMANY

Baltic Diver Germany z powodzeniem obsłużył ponad 9000 indywidualnych projektów dla około 1000 różnych klientów w 31 krajach w ciągu ostatnich 25 lat.

czytaj więcej

flying gpr

Bezzałogowy system inspekcji stanu technicznego wysokościowych obiektów kominowych, bazujący na profilowaniu georadarowym modelu 3d

czytaj więcej

F44

Dostawca innowacyjnej technologii kanałów transferu, obróbki i analizy danych. Przesył ogromnych ilości danych badawczy w czasie rzeczywistym z urządzeń pomiarowych do docelowego oprogramowania analizującego i interpretującego wyniki.

czytaj więcej

REGIONALNA IZBA GOSPODARCZA POMORZA

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza powstała, aby połączyć biznesowe możliwości regionu z potrzebami rynku. Jesteśmy partnerem w budowaniu silnych przedsiębiorstw, aktywnego samorządu i nowoczesnej nauki.

czytaj więcej

Adrian Rynkowski

Adrian Rynkowski Kancelaria Adwokacka, z którą od dłuższego czasu mamy przyjemność współpracować .

czytaj więcej

Baltic group INT

Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, pozyskiwaniu finansowania i dofinansowania unijnego, doradztwie biznesowym oraz szkoleniach.

czytaj więcej

BMA Solutions

Powstaliśmy, aby proponować i realizować rozwiązania dla podmiotów gospodarczych i publicznych. W zakres naszych usług wchodzą działania marketingowe, digital i pr. Agencję tworzy doświadczony zespół, który sprosta każdemu wyzwaniu.

czytaj więcej